Čištění koberců Klatovy

Profesionálně vyčistíme vaše koberce v Klatovech a okolí

Přestože jistě pravidelně vysáváte, pokud byste si prohlédli váš koberec pod mikroskopem, pravděpodobně byste se zhrozili, co vše v něm žije. I nový koberec je po několika měsících používání plný odolné špíny, plísní a jejich spor, i roztočů a jejich exkrementů. Všechny tyto látky působí na naše zdraví velmi negativně. Způsobují astma, bronchitidu, nejrůznější alergie a snižují imunitu. Mohou být i zdrojem kožních ekzémů. V takovém prostředí asi nikdo žít nechce, proto je nezbytné koberce kromě každodenního vysávání nechat alespoň dvakrát ročně profesionálně vyčistit.

Čistíme koberce v Klatovech a okolí

Nabízíme čištění koberců pomocí speciální metody karbonizovanou vodou, která odstraní až dvakrát tolik nečistot než běžné čisticí metody. Během karbonizace se nepoužívají žádná agresivní rozpouštědla, takže nedochází k degradaci struktury vláken a jejich blednutí – životnost vašeho koberce se tak prodlouží až o několik let.

Karbonizační čištění koberců s hypoalergenním účinkem

S čištěním koberců máme dlouholeté zkušenosti, na jejichž základě jsme vyvinuli zcela unikátní technologii čištění s hypoalergenním účinkem, kterou používáme jako jediní na světě. Během procesu čištění totiž nejen žš odstraníme veškerou nečistotu a alergeny, ale díky použití speciální penetrační povrchové upravě zabráníme výskytu alergií způsobených koberci až na 180 dní. Všechny použité látky jsou přitom čistě přírodní, netoxické a biologicky odbouratelné. Neobsahují barviva, parfémy, rozpouštědla, těkavé organické látky nebo fosforečnany. Jsou tak zdravotně nezávadné nejen pro lidi, ale i pro malé děti nebo domácí mazlíčky, kteří by mohli koberec olizovat.

Pokud vám záleží na kvalitě prostředí, ve kterém se pohybujete, zavolejte nám. Přijedeme vyčistit koberce k vám domů nebo do firmy pomocí vysoce efektivní karbonizační metody s hypoalergenním účinkem, která odstraní veškerou špínu a alergeny a zanechá po sobě jen čisté a zdravé prostředí.