Čištění koberců Liberec

Karbonizační čištění koberců v Liberci

V každé kancelářské nebo jakékoliv jiné budově se vyskytují nejrůznější druhy roztočů, bakterií, plísní a virů, které neustále vdechujeme. Jedná se o přirozenou věc do doby, dokud koncentrace těchto mikroorganismů nepřekročí „zdravou“ míru. Špatně udržované koberce na pracovištích nebo v domácnostech mohou vést k syndromu nemocných budov, ze kterého pak vznikají chronické zdravotní potíže a alergie. Před hromaděním mikroorganismů přitom nepomůže ani každodenní vysávání, a proto je důležité, aby byly koberce pravidelně a profesionálně čištěny.

Karbonizační metoda čištění je mnohem účinnější

Pokud už vás unavuje nekonečný boj s alergiemi a vysokou nemocností vašich zaměstnanců, obraťte se na nás. Naše zcela unikátní metoda čištění koberců je založena na karbonizaci a následném odstranění až 98 % všech nečistot. Náš čisticí systém pronikne hluboko do struktury kobercových vláken a odstraní odtud veškeré nečistoty. Výhodou karbonizační metody je použití až o 80 % menšího množství vody. Díky tomu budou vaše koberce po vyčištění prakticky okamžitě suché – práce ve vaší firmě tak nebude muset být přerušena na delší než nezbytnou dobu.

Zbavte se roztočů a alergenů

Naše společnost se čištění koberců věnuje již mnoho let. Během této doby jsme dopracovali proces čištění až k dokonalosti. Naše karbonizační metoda nejenže dokonale odstraní odolnou špínu uvnitř koberce, ale zbaví jej veškerých roztočů a plísní, které jsou zodpovědné za většinu alergických reakcí a onemocnění kvůli snížené imunitě.

Prodlužte životnost vašich koberců

Karbonizace je mnohem šetrnější než běžné způsoby čištění. Díky jejím účinkům se vlákna vašeho koberce nedostanou do styku s žádnými rozpouštědly a nebudou tak nijak poškozena. Vašich koberců si proto budete moci užívat mnohem déle – naše metoda dokáže prodloužit jejich životnost až o 5 let. Pokud potřebujete vyčistit koberec v Liberci a okolí, ozvěte se nám. Po našem zásahu budou vaše koberce opět jako nové.