Čištění koberců Plzeň

Čistění koberců Plzeň – zbavíme váš koberec veškeré špíny a alergenů

Jedním z nejčastějších důvodů alergií v domácnostech či kanceláři jsou zanedbané koberce, ve kterých se usazují toxické alergeny. Ty pak způsobují propuknutí či zhoršení nemocí jako je astma, bronchitida, kožní ekzémy či alergické reakce. Nezáleží na tom, jak často koberce vysáváte. Pro dokonalé zbavení se alergenů je nutné nechat koberce přibližně jednou za půl roku profesionálně vyčistit.

Profesionálně vyčistíme váš koberec v Plzni a okolí

Nabízíme čištění koberců vysoce efektivní karbonizační metodou s hypoalergenním účinkem, kterou jsme sami vyvinuli a kterou používáme jako jediní na světě. Přijedeme až k vám domů či do firmy a zbavíme váš koberec veškerých nečistot, které mohou způsobovat nepříjemné alergie. Karbonizace pronikne hluboko do struktury vláken koberce, a odstraní veškerou špínu.

Výhody karbonizačního čištění s hypoalergenním účinkem

Koberec můžete prakticky ihned po čištění používat. Při karbonizaci a následném odstranění nečistot se používá až o 80 % méně vody než při běžných metodách čištění. Váš koberec tak bude prakticky ihned suchý. Po našem zásahu zbude jen nádherně čistý koberec bez alergenů a roztočů.

Zatímco konvenční metody čištění používají různá chemická rozpouštědla, která narušují strukturu vláken, u karbonizační metody se s ničím takový nesetkáte. Díky tomu vydrží koberce čištěné karbonizací o několik let déle, než koberce čištěné běžnými metodami.

Naše karbonizační metoda je hypoalergenní. Nejen že z vašeho koberce odstraní veškeré alergeny, jako jsou například spory plísní, roztoči a jejich exkrementy, ale díky penetraci vláken pomocí speciální ochranné technologie, dokáže v koberci vytvořit hypoalergenní prostředí až na 180 dní.

Pokud jste z Plzně či okolí, ozvěte se nám. Vrátíme vašemu koberci jeho původní krásu a zbavíme vás příznaků alergií.