Čištění koberců Turnov

Turnov – čištění koberců s antialergenním účinkem

Máte potíže s alergiemi či sníženou imunitou? Na vině jsou pravděpodobně bakterie a roztoči, kteří s vámi sdílejí životní prostor. Koberce sice dokážou většinu těchto alergenů zachytit, avšak pouze v případě, že jsou pravidelně profesionálně čištěny. Jinak se brzy zaplní nečistotami a jejich schopnost filtrovat prach a roztoče dramaticky poklesne. Abyste zabránili přítomnosti nebezpečných alergenů ve vzduchu, který dýcháte, je nezbytné nechat koberec pravidelně profesionálně čistit.

Karbonizační čištění s antialergenním účinkem od Carpet Brothers

Čištění koberců v Turnově a okolí se věnujeme již léta a za tu dobu jsme dovedli k dokonalosti náš unikátní systém čištění koberců pomocí takzvané karbonizace. Jak to funguje? Během čisticího procesu využíváme vodu s horkým kysličníkem uhličitým, neškodným plynem, který v podobě milionů drobných bublin pronikne hluboko do kobercových vláken, kde rychle rozpustí nečistoty a jeho expanze je zvedne na povrch, kde jsou okamžitě odsáty speciálním extraktorem. Odstraníme tak více než 98 % veškerých nečistot. Na závěr čištění můžeme ošetřit vaše koberce speciální antialergenní úpravou, která má schopnost denaturovat alergeny, čímž zabrání alergickým reakcím až na 6 měsíců. Čištění koberců v Turnově provádíme přímo v zákazníkově domácnosti či firmě.

Antialergenní účinek čištění koberců v Turnově a okolí

Čistíme koberce v Turnově a okolí – naším cílem je, aby se vám dýchalo lépe. Díky karbonizačnímu čištění s antialergenním účinkem budou vaše koberce nejen čistší, ale i okolní prostředí bude zdravější. Ať už trpíte alergiemi, astmatem nebo jen chcete pracovat v co nejzdravějším prostředí, Carpet Brothers vám pomohou odstranit alergeny a bakterie, které se skrývají ve vašem koberci, a zlepšit kvalitu vzduchu, který dýcháte.