Čištění sedaček Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou – vyčistíme vaši sedačku hypoalergenní metodou

Látkové čalounění vaší sedací soupravy neustále pohlcuje prach, pyl, roztoče a další alergeny znečišťující vzduch u vás doma. Váš gauč funguje jako veliký filtr, který dokáže nečistoty pohlcovat, ovšem jen do chvíle, než se v něm alergeny a nečistoty nahromadí do té míry, že nezvládne pojmout další. Ty se pak víří vzduchem, který dýcháte, což způsobuje zdravotní problémy, obzvláště pokud jste alergik.

Jistě vaše sedačky pravidelně vysáváte, to však zdaleka nestačí. Vědci doporučují jejich čištění minimálně 1x za rok, v domácnostech s malými dětmi nebo s domácími mazlíčky pak 2x do roka. V opačném případě riskujete snížení imunity a zvýšení pravděpodobnosti alergické reakce.

V Carpet Brothers dobře víme, jak na to

S čištěním sedaček v Jablonci nad Nisou a okolí máme dlouholeté zkušenosti. Vyvinuli jsme vlastní čisticí metodu a začali jsme na čištění sedaček používat ekologické a hypoalergenní čisticí prostředky. Po vyčištění můžeme na tkaninu aplikovat volitelnou antialergenní úpravu, která dokáže denaturovat strukturu alergenů, a tím ochránit alergiky až na šest měsíců.

Karbonizace dokáže odstranit i zažranou špínu

Tajnou zbraní Carpet Brothers při čištění sedaček v Jablonci nad Nisou je karbonizace, metoda, která k čištění používá horkou vodu nasycenou vysokým množstvím kysličníku uhličitého. Ta dokáže dopravit čisticí médium hluboko do struktury vlákna a odstranit prakticky veškeré nečistoty. Karbonizační čištění sedaček nevyvolává žádné alergické reakce ani u lidí, ani u jejich domácích mazlíčků. Pokud chcete sedačku brzy používat a nemůžete si dovolit čekat přibližně 8 hodin na její vyschnutí, dokážeme vám nabídnout tzv. krystalizační čistění sedaček, při kterém spotřebujeme o 99 % méně vody a o 31 % méně elektrické energie. Vaše sedací souprava tak bude mnohem rychleji připravena k opětovnému používání. Chcete vyčistit sedačku v Jablonci nad Nisou a okolí? Zavolejte nám.