Čištění sedaček Liberec

Karbonizační čištění sedaček v Liberci

Trpíte alergií nebo častým onemocněním horních cest dýchacích? Na vině může být vaše sedací souprava, ve které se hromadí roztoči a plísně. Tyto mikroskopické formy života se živí odpadlými šupinkami vaší kůže a jejich exkrementy se hromadí uvnitř čalounění vaší sedačky. Bohužel však jde o toxické alergeny, které jsou zodpovědné za snížení imunity, alergie a časem mohou vyústit i v bronchitidu či astma. Běžné vysávání si bohužel nedokáže s tímto znečištěním poradit – abyste se zbavili této nebezpečné špíny, je potřeba svěřit svou sedací soupravu alespoň jednou za rok profesionálům, kteří ji odborně vyčistí.

Vyčistíme vaši sedačku metodou karbonizace s hypoalergenním účinkem

Čistíme sedačky v Liberci a okolí a za tím účelem jsme vyvinuli unikátní čisticí metodu na bázi karbonizace s hypoalergenním účinkem, kterou používáme jako jediní na světě. Karbonizace dokáže z vaší sedačky odstranit až 98 % odolné špíny, prachu, roztočů a plísní, díky čemuž je téměř o polovinu účinnější než ostatní běžně používané metody. Naše metoda proniká hluboko do struktury vláken, odkud odstraní veškerou špínu a vyčistí jakékoli skvrny. Nedochází přitom k aplikaci žádných rozpouštědel, takže vlákna čalounění zůstanou neporušena, což prodlouží jejich životnost až o 5 let. Naše karbonizační metoda s hypoalergenním účinkem spotřebuje až o 80 % měně vody, vyčištěná sedačka je tak prakticky okamžitě suchá.

Zbavíme vaši sedačku alergenů až na 180 dní.

Naše unikátní metoda odstraní z vaší sedačky veškeré alergeny a zamezí jejich opětovnému pronikání až na 70 dní. Tuto ochranu dokážeme prodloužit až na 6 měsíců pomocí aplikace speciálního přípravku. Pokud jste z Liberce a okolí, ozvěte se nám. Po našem zásahu nezbude v čalounění po alergenech ani památky, jediné, co zůstane, bude hygienicky čisté prostředí.