Čištění sedaček Plzeň

Pomocí karbonizace s antialergenním účinkem dokonale vyčistíme vaši sedačku v Plzni a okolí

Již po několika měsících každodenního používání je vaše sedačka plná roztočů, prachu, plísní a dalších látek, které vašemu zdraví rozhodně nesvědčí. Jedná se totiž o nebezpečné alergeny, které jsou nejčastějším zdrojem různých onemocnění. Běžným vysáváním je prakticky nemožné se těchto nečistot zbavit, jelikož jsou usazeny hluboko ve struktuře vláken. Je proto nezbytné, nechat sedačku alespoň 1x do roka profesionálně vyčistit.

Metoda karbonizace odstraní z vaší sedačky až 98 % všech hluboko usazených nečistot

Poskytujeme profesionální čištění sedaček v Plzni a Plzeňském kraji. Přijedeme až k vám domů a s pomocí námi vyvinuté čistící metody na bázi karbonizace s hypoalergenním účinkem zbavíme vaši sedačku všech nebezpečných toxinů, prachu a špíny. Karbonizace pronikne až do hloubky, kde odstraní i velmi odolné nečistoty, jako jsou spory plísní, roztoči a jejich exkrementy. K samotné látce je přitom mnohem šetrnější než běžné metody čištění, nepoužívá se při ní totiž žádných agresivních rozpouštědel, což dokáže prodloužit životnost vaší sedačky až o několik let. Čištění čalounění můžeme provádět dvěma metodami. Extrakční metodou s nízkou vlhkostí nebo šamponování suchou pěnou, které spotřebuje až o 80% méně vody a je tedy šetrnější nejen k životnímu prostředí, ale navíc vám umožní vaši sedačku prakticky ihned po čištění používat.

Zbavte se hlavního zdroje alergií

Karbonizační metoda čištění nejen že odstraní z vaší sedačky veškeré látky, které mohou být zdrojem nepříjemných alergií, ale navíc vytvoří v látce takové prostředí, které znemožňuje růst roztočů až na 70 dní. Tuto dobu navíc umíme prodloužit až na 180 dní pomocí speciální hypoalergenní povrchové úpravě. Pokud se chcete zbavit jednoho z hlavních zdrojů alergií ve vaší domácnosti, zavolejte nám. Kamkoli v Plzeňském kraji přijedeme, zbavíme vaši sedačku nečistot a umožníme vám znovu se svobodně nadechnout.