Čištění sedaček Turnov

Turnov – hypoalergenní čištění sedaček

Sedací soupravy s látkovými potahy nabízejí nejen pohodlné posezení, ale také funkci filtru, který je schopen pohlcovat prach a alergeny, které by jinak létaly ve vzduchu a vy byste je vdechovali. Aby však vaše sedačka dokázala zlepšovat ovzduší vašeho domova dlouhodobě, je třeba ji pravidelně odborně čistit. Stejně jako HEPA filtr ve vašem vysavači se i sedačka zaplní prachem natolik, že již nedokáže další prach přijmout. Všechny nečistoty a alergeny pak zůstávají ve vzduchu, odkud se dostanou do vašich plic. To způsobuje rozvoj alergií, snížení imunity a větší náchylnost k respiračním chorobám. Pravidelné vysávání v takovém případě nepomůže – sedačku je třeba pravidelně čistit odbornou firmou. U domácností s malými dětmi nebo s domácími zvířátky je to potřeba minimálně 2x ročně a u ostatních alespoň 1x do roka.

Zbavte se až 98 % alergenů pomocí karbonizační metody čištění sedaček od Carpet Brothers

Pokud bydlíte v Turnově a okolí, můžete využít nabídku firmy Carpet Brothers, která se odbornému čištění sedaček dlouhodobé věnuje. Díky našim zkušenostem se nám podařilo vyvinout unikátní karbonizační metodu čištění, která dokáže zbavit vaši sedačku až 98 % všech nečistot, bakterií a alergenů. Jedním z našich trumfů v boji s alergeny je i volitelná antialergenní povrchová úprava sedačky, která dokáže pomocí denaturace alergenů zabránit alergickým reakcím u alergiků až na půl roku.

Karbonizační čištění sedaček v Turnově

Metoda karbonizace, kterou používáme při čištění sedaček v Turnově a okolí, je založena na užití vody nasycené CO2 – jde vlastně o horkou sodovku, která dokáže proniknout hluboko do struktury textilního vlákna a rozpustit i velmi odolnou špínu, která je poté neprodleně vysáta zpět pomocí speciálního extraktoru. Kysličník uhličitý je naprosto ekologický, hypoalergenní a bezpečný i pro malé děti a domácí mazlíčky. V Turnově a okolí přijedeme vyčistit vaši sedačku kdykoli až k vám domů.