Jaké služby Vám umíme nabídnout

K čištění koberců používáme všechny ve světě dostupné metody čištění, které přizpůsobujeme zákazníkovi a jeho požadavkům. To nám umožňuje zbavit koberce alergenů, virů, plísní, nečistot, skvrn a pachů bez zanechání zbytků čisticích prostředků v kobercích, které by napomáhaly opětovnému špinění.

Na čištění čalounění používáme metodu karbonizace s hypoalergenní úpravou, kterou jsme sami vytvořili. Díky tomu dokážeme čistit všechny druhy materiálů jako je například vlna, alcantara, kůže apod. Čištěním obnovíme čalounění jeho vzhled, zbavíme ho mikroorganizmů a prodloužíme mu jeho životnost.

Pro čištění matrací používáme systém vysokofrekvenčního vibračního UVC zařízení, díky kterému z matrací odstraníme veškeré mikroorganismy v podobě virů, bakterií, roztočů a sporů plísní a zároveň odstraníme alergeny a pachy. Matrace jsou po vyčištění suché a připravené k okamžitému použití.

Využijte služeb naší moderní čistírny koberců, kde pro Vás rádi vyčistíme kusové koberce, běhouny nebo ručně tkané orientální koberce. Koberec můžete buď přinést na naše svozové místo, nebo si pro něj sami dojedeme k Vám domů a po vyprání jej zase vrátíme na původní místo.

Díky našemu programu Carpet Brothers Virus Protection snížíme výskyt nemocí na pracovištích, ve školkách nebo ve státních institucích. Zároveň snížíme následky spojené s výskytem syndromu nemocných budov, kterým v ČR podle BOZP trpí 2 lidé ze 3. To vede k vyšší produktivitě a bezpečnosti.

Vytekla sousedovi pračka, prasklo Vám v domě potrubí, zaplavily přívalové deště Váš sklep? Pokud ano a nevíte, jak situaci řešit, můžete se spolehnout na Carpet Brothers. Pomůžeme Vám tyto nepříjemné situace vyřešit a zažehnat všechny potencionální hrozby spojené s nadměrnou vlhkostí.

Odstraňování skvrn z koberců a čalounění bývá mnohdy náročné a s nejistým výsledkem. Máte-li domácí mazlíčky nebo malé děti, tak se s tímto problémem setkáváte o to častěji. Předejděte znehodnocení Vašeho nábytku nebo koberce tím, že si pozvete proškolené profesionály, kteří vědí, jak skvrnu odstranit.

Zatuchlina, zápach po vyhoření, moči nebo od cigaretového kouře může být velmi špatně odstranitelný a přetrvá v interiéru až do doby, dokud se nezlikviduje jeho příčina. V Carpet Brothers víme jak na to a s odstraněním nepříjemných pachů, které Vás dlouhodobě trápí, Vám rádi pomůžeme.

Každá domácnost nebo pracoviště se potýká s jinou problematikou znečištění a poškození koberců, matrací a čalounění, které by se v mnoha případech dalo předcházet. V multikinech nebo v kancelářích můžeme provést antistatickou úpravu, alergikům doporučujeme hypoalergenní ochranu a hodně zatěžované oblasti koberce můžeme impregnovat. Možností je však více.

Vyblednutí od slunečního záření, kvůli použití nevhodných čisticích prostředků, vybělení od čisticích nebo kosmetických přípravků, skvrny od barviv, od dřevěného nebo kovového nábytku jsou hlavními příčinami poškození kobercových barviv. Věděli jste, že je většina z nich opravitelná?

Máte-li špatně položený, propálený, hrbolatý, odbarvený, obarvený, roztřepený nebo opotřebovaný koberec, tak jej pro Vás rádi opravíme včetně koberců kusových. Ušetříme Vám tím spoustu času a nemalé finanční prostředky vynaložené za pořízení a položení nových koberců.

Svěřte položení svých koberců opravdovým profesionálům.Zažijte špičkový komfort při chůzi po koberci a nechte si od nás položit koberce na speciální podložky a napínací lišty. Garantujeme Vám, že budete Vaše koberce milovat stejně jako Vaše děti.

Všechny služby

Proč si k čištění vybrat zrovna nás?

Šetrné k alergikům a astmatikům

Koberce a čalounění plní v budovách důležitou funkci filtru. Snižují výskyt alergenů v ovzduší, protože veškeré prachové částice a pyly zachytávají v sobě. V případě, že však zanedbáte jejich údržbu ovšem nastává úplně opačný efekt, a naopak se koberce a čalounění stává zdraví škodlivé, protože již nedokáží nahromaděné prachové částice a pyly zadržet a uvolňují je do ovzduší. Pravidelná údržba koberců a čalounění tedy nejen prodlouží životnost Vašich koberců a čalounění, ale zároveň Vám přispěje ke zlepšení kvality vnitřního ovzduší a zvýšení komfortu života. V Carpet Brothers můžeme navíc k čištění použít hypoalergenní čisticí prostředky nebo Vaše koberce a čalounění ošetřit antialergenní povrchovou úpravou.

Hypoalergennost
Šetrné k alergikům a astmatikům

Moderní postupy a technologie

Od našeho založení jsme již vyčistili více než 70.000 kusů čalouněného nábytku různých velikostí, typů a materiálů a více než 300.000 m2 koberců všech druhů vláken nebo typů znečištění. Jako první ve střední Evropě, a dosud i jako jediní, jsme získali certifikát kvality od organizace WoolSafe, který je platný po celém světě. Díky tomuto certifikátu neztratíte záruku na vlněné koberce nebo čalounění ani po jejich vyčištění. K čištění koberců, čalounění a matrací používáme nejmodernější a nejúčinnější technologie, čisticí prostředky a postupy, díky kterým dosahujeme maximální možné kvality.

Profesionalita
Moderní postupy a technologie

Šetrné pro člověka a životní prostředí

V Carpet Brothers věříme, že udržitelnost vůči životnímu prostředí znamená přísné dodržování ekologických, sociálních a ekonomických hodnot. Zavázali jsme se, že budeme podnikat pouze v tomto duchu a budeme plně respektovat zásady udržitelnosti. Budeme podporovat inovace, klást vysoký důraz na bezpečí pracovníků a zákazníků a používat pouze udržitelné čisticí systémy. Už nyní používáme technologie, čisticí prostředky a pracovní postupy schválené předními světovými organizacemi. Náš inovativní a ekologický systém čištění je výsledkem úsilí o spolupráci s rozsáhlým výzkumem a vývojem pro podporu udržitelnosti naší planety našim budoucím generacím.

Udržitelnost
Šetrné pro člověka a životní prostředí

Pravidelná dezinfekce a údržba nářadí

Výsledky naší práce jsou pro nás klíčové. Zároveň dbáme na to, aby naše vybavení bylo vždy pravidelně servisováno a dezinfikováno. Brali jsme to jako povinnost ještě před vypuknutím koronavirové pandemie, ale nyní to získalo na ještě větší důležitosti. Proto jsou naši technici vždy čistě oblečeni v našem firemním úboru a vybavení je před každou návštěvou nového zákazníka vydezinfikováno. Hloubkovou dezinfekci koberců, čalounění a matrací můžeme provést i u Vás.

Bezpečnost
Pravidelná dezinfekce a údržba nářadí

Zdravé koberce, zdravé budovy, zdraví lidé

Víte o tom, že vzduch uvnitř budov může být až 100x více znečištěný oproti venkovnímu? Pobýváte-li v takovém prostředí dlouhodobě, pak budete pravděpodobně trpět syndromem nemocných budov, který vede k častým nemocem, alergickým reakcím, únavě, migrénám, zhoršené koncentraci, ale také může vést k chronickým problémům či rakovině. Alarmující je, že podle BOZP trpí v České republice 2 lidé ze 3 syndromem nemocných budov. Ovšem pravidelné čištění čalounění a koberců Vám s tímto problémem může hodně pomoci. Naším čištěním zlepšíme kvalitu vnitřního ovzduší, budete méně vystresovaní a méně unavení a zvýšíme produktivitu vaší práce.

Lepší ovzduší
Zdravé koberce, zdravé budovy, zdraví lidé
vysavac

Profesionální čištění koberců, čalounění a matrací

Jsme franšízová síť specialistů poskytujících profesionální péči o koberce, čalounění a matrace. Zajišťujeme v tomto oboru komplexní služby a poradenství. Naším cílem je zlepšování kvality ovzduší uvnitř budov a zajištění zdravých budov se zdravými lidmi uvnitř.

Jako jediní ve střední Evropě vlastníme ochrannou známku WoolSafe, díky čemuž máme oprávnění k čištění vlněných koberců bez ztráty jejich záruky. K čištění používáme vlastní metodu karbonizačního čištění s hypoalergenním účinkem, která zamezí tvorbě roztočů na 70 dní po čištění. Náš primární čisticí program Carpet Brothers Natural neobsahuje žádná rozpouštědla nebo fosfáty, je odvozen z obnovitelných zdrojů a je netoxický a šetrný k Vaší rodině, domácím mazlíčkům a k životnímu prostředí. Při čištění používáme o 80% méně vody oproti běžným metodám, díky čemuž šetříme životní prostředí a navíc jsou čištěné koberce do 30. minut suché.

Pracujeme ve dne v noci včetně víkendů tak, abychom nenarušili chod Vaší firmy a vždy jsme přístupni domluvě. K čištění koberců, čalounění a matrací používáme náš vlastní systém čištění, který je až o 40% účinnější oproti běžným metodám. Navíc vlákna nepřichází do styku s rozpouštědly, které napomáhají uvolňování barev, a tak svěřeným kobercům, čalounění nebo matracím dokážeme prodloužit životnost až o 5 let. Důkladným čištěním zbavíme domovy či pracoviště mnoha druhů alergenů, bakterií a nečistot a snížíme riziko astmatických potíží a alergií.

Těší nás, že jsme si svým přístupem k práci získali již celou řadu spokojených zákazníků a budeme rádi, když se k nim připojíte i vy.

Kontaktujte nás

V případě, že žádáte o cenovou nabídku, vyplňte prosím adresu místa čištění.