Dezinfekce a čištění ovzduší

Ochraňte sebe a své okolí před šířením nemocí díky programu Carpet Brothers Virus Protection

Pandemie spojená s novým typem koronaviru Covid-19 změnila naše uvažování a donutila nás více přemýšlet nad našimi každodenními hygienickými návyky. Zároveň si začínáme více uvědomovat, že pravidelná dezinfekce ovzduší a zařízení uvnitř budov bude v budoucnu běžnou součástí našich životů.

Restaurace, hotely, kina, školy, školky, pracoviště, úřady a nespočet dalších typů zařízení umožňují setkávání a shlukování většího počtu lidí. Proto v nich hrozí vysoké riziko spojené s přenosem nemoci na dalšího člověka. V Carpet Brothers si toto dobře uvědomujeme, proto jsme sestavili program Carpet Brothers Virus Protection, díky kterému Vás před šířením nemocí ochráníme. K dezinfekci ovzduší a povrchů používáme fotohydroionizační čističky vzduchu nebo ULV foggery s antimikrobiálním dezinfekčním přípravkem.

Fotohydroionizační čističky vzduchu

Naše čističky vzduchu využívají vyspělou technologii fotohydroionizace. Dokáží zlepšovat kvalitu vnitřního vzduchu (IAQ) s velmi vysokou účinností. Pro vytváření nezávadných oxidačních činidel slouží technologie AOP, která využívá UV záření a kovové katalyzátory obsahující čtyři kovy. Vytvářená oxidační činidla zahrnují hydroperoxidy, hydroxidové ionty a superoxidové ionty. Tato velmi agresivní oxidační činidla se šíří v místnostech pomocí Brownova pohybu a aktivně vyhledávají mikroorganismy (bakterie, viry, plísně), plyny, pachy a VOC, které během okamžiku rozloží na vodík a kyslík. Tato oxidační činidla jsou pro člověka naprosto nezávadná a naše čističky tak dokážou pracovat bez narušení běžného provozu. Existují stovky nezávislých studií a laboratorních testů, které prokazují, že fotohydroionizace představuje vysoce účinnou a bezpečnou metodu snižování organického znečištění v ovzduší.

ULV generátor studené mlhy a antimikrobiální dezinfekční prostředek

Tento proces dezinfekce využívá nejmodernější ULV foggery v kombinaci s antimikrobiálním dezinfekčním prostředkem. Námi používaný dezinfekční prostředek je na vodní bázi a má okamžitý a dlouhodobý účinek. Obsahuje čtyři biocidy a eradikace (zabíjení) virů a bakterií je okamžité, účinné, netoxické a neumožňuje obnovu bakteriálního růstu. Námi generovaný dezinfekční aerosol je šetrný k choulostivým materiálům jako je kov, textil nebo kámen a je možné jej použít na všech površích. Nevyžaduje oplachování a umožňuje začít ošetřené prostory rychle opět používat, již přibližně po 1 hodině od aplikace. Splňuje normy EN 1276, EN 13697 a EN 14476. NHS (National Health Service) ve Velké Británii vybrala tento dezinfekční prostředek jako vítěze programu Smart Solution. Tento program považuje náš dezinfekční prostředek za průlom v kontrole infekce v britském zdravotnictví.