Čištění koberců Jablonec nad Nisou

Profesionální čištění koberců hypoalergenní metodou v Jablonci nad Nisou

Koberce ve vašem domově či v kanceláři fungují jako obrovský filtr, který zachytává prach, pyl, roztoče a další alergeny. Stejně ovšem jako například HEPA filtr vašeho vysavače funguje pouze do doby, než se v něm alergeny a nečistoty nahromadí. Poté již nedokáže další špínu pojmout, což způsobuje její uvolňování do ovzduší, kde zapříčiňuje zdravotní problémy zejména alergikům.

Vaše koberce proto musí být pravidelně čištěny. Běžné vysávání si ovšem s tímto typem znečištění nedokáže poradit – je třeba povolat profesionály, kteří zajistí, že budete opět moci dýchat čistý vzduch bez obav z alergických reakcí či snížení imunity.

Carpet Brothers zbaví vaše koberce až 98 % veškerých nečistot

Sofistikované metody čištění, které při čištění koberců v Jablonci nad Nisou používáme, zajistí mnohem více než odstranění zažrané špíny, bakterií, roztočů a ostatních alergenů. Po vyčištění můžeme ošetřit vaše koberce antialergenní povrchovou úpravou, která denaturuje strukturu alergenu, a tím významně snižuje riziko alergických reakcí. Tato úprava dokáže ochránit alergiky až na šest měsíců.

Tajemstvím dokonalé čistoty koberců je karbonizace

Carpet Brothers používá při čištění koberců v Jablonci nad Nisou a v okolí speciální metodu takzvané karbonizace, která je mnohem účinnější než běžné metody používané konkurencí. Princip karbonizace spočívá v použití horké vody nasycené vysokým množstvím kysličníku uhličitého, díky němuž dokáže čisticí prostředek proniknout až hluboko do struktury vlákna, kde zvládne odstranit i vysoce odolné nečistoty, které by byly jinými způsoby prakticky neodstranitelné. Karbonizační čištění je zároveň hypoalergenní, což znamená, že u lidí nebo domácích zvířat nevyvolává žádné alergické reakce. Vysoká účinnost čištění není jedinou výhodou, kterou Carpet Brothers nabízí. Během čištění takzvanou enkapsulační metodou spotřebujeme o 99 % méně vody a o 31 % méně energie. Celé čištění je tak nejen mnohem šetrnější k životnímu prostředí, ale také daleko rychlejší. Již během 30 minut budou vaše koberce opět suché a můžete je opět používat. Pokud potřebujete vyčistit koberec v Jablonci nad Nisou a okolí, neváhejte se nám ozvat.