Čištění koberců Praha

Karbonizační čištění koberců Praha – zbavte svou kancelář všech alergenů a nečistot

V kancelářích či firemních prostorách se každý den pohybuje velké množství lidí. Každý z nich přináší na botách prach, nečistoty a alergeny, které způsobují nejrůznější zdravotní obtíže. Přestože se v prostorách vaší firmy denně vysává, ani náhodou to nestačí. Řešením je pouze pravidelné profesionální čištění koberců pomocí karbonizační metody s antialergenním účinkem, které v Praze a okolí nabízí firma Carpet Brothers.

Unikátní karbonizační metoda čištění zbaví váš koberec 98 % alergenů během chvilky

V Carpet Brothers máme mnoho let zkušeností s čištěním koberců v komerčních prostorách v Praze a okolí. Během této doby jsme dokázali vyvinout a postupně zdokonalit speciální metodu karbonizačního čištění, kterou nabízíme jako jediní na světě.

Pomocí speciálního extraktoru vstřikujeme do koberců horkou vodu s čisticím prostředkem a vysokým množstvím kysličníku uhličitého, která je však extraktorem ihned vysávána zpět i s veškerými nečistotami, které koberec obsahuje. Zdravotně nezávadný kysličník uhličitý pronikne hluboko do struktury vlákna a odstraní nečistoty, které by byly běžným způsobem nevyčistitelné.

Rychlé čištění koberců v Praze a okolí

Pro koberce v komerčních prostorách je důležité, abyste je mohli ihned začít používat. Díky naší karbonizační metodě s antialergenním účinkem už nebudete muset čekat hodiny, než váš koberec opět vyschne. Kromě mokrého čištění nabízíme totiž i karbonizaci tzv. suchou cestou, při níž se spotřebuje až o 99 % méně vody a o 33 % méně energie. Je tak nejen mnohem ekologičtější, ale navíc jsou po jejím použití koberce prakticky okamžitě suché. Práce ve vaší firmě se tak přeruší jen na opravdu minimální dobu.

Během procesu čištění navíc můžeme opatřit vaše koberce antialergenní úpravou, která zabrání alergickým reakcím až na šest měsíců. Ozvěte se nám, za čištěním koberců v Praze a okolí přijedeme kamkoli.