Čištění koberců Praha

Seznamte se s unikátní metodou karbonizačního čištění koberců v Praze

Pravidelně čištěné koberce zlepšují kvalitu vnitřního ovzduší a snižují výskyt alergií a respiračních problémů. A právě neudržované koberce v kancelářích a komerčních prostorách jsou nejčastějším zdrojem různých alergií a respiračních onemocnění. Prach, roztoči, špína a spory plísní se usazují hluboko ve vláknech a je velice obtížné se jich zbavit. Nečistoty v koberci výrazně zhoršují pracovní prostředí, vyvolávají alergické reakce, astma a snižují imunitu. Bez jejich pravidelného profesionálního čištění se proto neobejdete. Běžné vysávání koberců je totiž ve veřejně přístupných prostorách naprosto nedostačující a takzvané mokré čištění zanechává zbytkovou vlhkost, kvůli které je nutno nechat koberec 1 až 2 dny doschnout, což znamená podstatné omezení pro všechny, kteří se v komerčních prostorách pohybují.

Díky naší unikátní metodě budete moci koberec používat již za 2 hodiny

Vaše koberce v Praze a okolí vyčistíme unikátní metodou, která využívá principu karbonizace. Díky tomu se spotřebuje o 80 % méně vody, takže můžete očekávat, že koberce zcela vyschnou za 1 – 2 hodiny, místo 1 – 2 dnů. Naše unikátní karbonizační metoda čištění pronikne do hloubky vláken vašeho koberce a odstraní 98 % nečistot. Oproti běžným metodám čistění koberců má karbonizace téměř o polovinu vyšší účinnost. Prostředky, které při karbonizačním čištění používáme, jsou navíc vyrobeny z přírodních zdrojů a neobsahují žádná rozpouštědla, fosfáty, pesticidy nebo parfémy a neublíží ani domácím mazlíčkům, kteří mají tendence koberce olizovat.

Karbonizační čištění koberců má hypoalergenní účinky

Roztoči a spory plísní v koberci jsou nejčastějším zdrojem alergií. Naše metoda veškeré alergeny z koberce odstraní, takže budete moci ve své kanceláři opět svobodně dýchat. Váš koberec navíc můžeme ošetřit speciálním přípravkem, který denaturuje strukturu alergenu. Výsledkem je reziduální účinek až na 180 dní. Pokud potřebujete vyčistit koberec v Praze a okolí, zavolejte nám. Vrátíme vašemu koberci jeho původní krásu.