Čištění sedaček Praha

Karbonizační čištění sedaček v Praze

Přestože svou sedačku pravidelně vysáváte, nelze zabránit množení roztočů a plísní, které jsou jednou z hlavních příčin alergických reakcí a respiračních onemocnění. Pokud vám záleží na zdraví vás a vaší rodiny, měli byste si nechat sedačku minimálně jednou do roka profesionálně vyčistit.

Čistíme sedačky vlastní unikátní metodou na bázi karbonizace

Čištění sedaček a čalounění se na profesionální úrovni věnujeme již dlouho a za tu dobu jsme vyvinuli unikátní metodu čištění na bázi karbonizace s hypoalergenním účinkem, která dokáže proniknout hluboko do struktury vláken a odstranit z nich i tu nejodolnější špínu. Navíc dokážeme ze sedačky odstranit i veškeré roztoče včetně jejich zárodků a exkrementů, stejně tak jako plísně a jejich spory. Naše metoda zaručuje, že po vyčištění zůstane vaše sedačka hygienicky čistá a bez roztočů – a to až 180 dní. Během celého procesu karbonizace se čalounění vaší sedačky nedostane do styku s žádnými rozpouštědly, což dokáže prodloužit životnost sedačky i o několik let. Karbonizační čištění navíc spotřebuje až o 80 % měně vody než běžné čištění mokrou cestou. Prakticky ihned po vyčištění tak vaši sedačku budete moci opět používat.

Proč si nechat vyčistit sedačku právě u nás?

  • Používáme nejmodernější metodu čištění – karbonizaci s hypoalergenním účinkem, a s čištěním sedaček máme dlouholeté zkušenosti.
  • Naše metoda karbonizace je zcela unikátní a používáme ji jako jediní na světě.
  • Odstraníme roztoče a plísně a zamezíme jejich opětovnému rozmnožení až na 70 dní.
  • Vaši sedačku můžeme ošetřit speciálním přípravkem, který denaturuje strukturu alergenu, díky čemuž lidský organismus alergen nerozpozná. Tato povrchová úprava má účinek až na 180 dní.
  • Čistíme sedačky v Praze a okolí. Přijedeme až k vám domů, sedačku odborně vyčistíme tak, že bude vypadat jako nová.