Franšíza

Připojte se do naší franšízy a staňte součástí naší rodiny

Abychom mohli mít celorepublikové pokrytí, hledáme pro naší franšízu nové kolegy ze všech koutů České republiky. V současnosti otvíráme dva nové kraje, a to Plzeňský a Jihočeský.

Co spoluprací s námi získáte?

Pracovní vybavení: Získáte firemní automobil Fiat Fiorino, Renault Express nebo Peugeot Rifter. Dále kompletní technické vybavení pro zahájení činnosti, firemní oblečení, ochranné pomůcky, mobilní platební terminál, benzínovou slevovou kartu, vlastní telefonní číslo a e-mailovou schránku na doméně Carpet Brothers.

Propagační předměty: Poskytneme vám i kompletní propagační sety pro klienty, včetně věrnostního programu, a 5 + 5 sad čisticích produktů Carpet Brothers.

Služby: Máte k dispozici obchodní zástupce uzavírající partnerské smlouvy a zakázky do vámi zvolené oblasti, vedení účetnictví, hot-line linku s proškolenými operátory, školení a teambuildingy a technickou podporu na telefonu.

Marketing: Specialista na internetový marketing a sociální sítě, pravidelné spravování sociálních sítí, PPC reklamu, SEO, remarketing a akce a newsletter pro stávající i potenciální zákazníky.

Slevy a provize: Můžete se těšit na provizi ve výši 30% z každé prodané čisticí sady, slevy u dodavatele Dischem s.r.o. na kompletní sortiment, slevu na zakoupení automobilu od Peugeot Česká republika, slevu na pohonné hmoty u čerpacích stanic Benzina a slevu na pojištění u Generali České pojišťovny a Uniqa pojišťovny.

Třešničky na dortu: Pro ulehčení začátku podnikání získáte VIP stálého zákazníka, moderní a snadno zapamatovatelný design značky, sdílený kalendář, technologickou podporu od centrály a pracovní podporu od ostatních franšízantů na velkých zakázkách.

Co po vás budeme požadovat?

  • Musíte mít živnostenský list a být plátcem DPH.
  • Mít pojištění odpovědnosti na 10.000.000,- Kč.
  • Vlastnit vyhřívané prostory pro skladování technologií a čisticích prostředků.
  • Dodržování licenční smlouvy a manuálu franšízanta.
  • Spolehlivost, pečlivost a dochvilnost.

Jaké budou počáteční investice?

Franšízant se zavazuje zaplatit poplatek za poskytnutí franšízové licence na prvních pět let podnikání ve výši 250.000,- Kč bez DPH, a to ve dvou splátkách. Prvních 50% splátky učiní v den podpisu smlouvy a druhých 50% splátky uhradí do 6ti měsíců od podpisu smlouvy.

Jaká bude má odměna?

Franšízu je možné vést pouze na přímo – to znamená osobně bez dalších zaměstnanců.

Centrálou získané služby, jako je vedení účetnictví, služby obchodního zástupce a nebo asistentky na hot-lince nejsou účtovány žádným měsíčním poplatkem. Jsou hrazeny z obratu zakázek získaných centrálou, které se dělí v poměru 60% franšízant a 40% centrála. Pokud franšízant nezíská žádnou zakázku domluvenou centrálou, má tyto služby zdarma. Franšízant si může hledat nové zakázky osobně. V takovém případě mu náleží 100% tržby z tako nabyté zakázky.

Přidejte se k naší franšízové rodině a využijte našich konkurenčních výhod! Carpet Brothers jsou zde, abyste byli úspěšní! Máte-li zájem stát se členy naší rodiny, napište na info@carpetbrothers.cz nebo nám zavolejte.